Пошук

Контакт

Учнівський парламент ЛВПУ
Україна, Волинська обл.,
м. Луцьк,
вул. Бенделіані, 3

Тел., факс: +38(0332) 26-06-29

studuprav@i.ua

Прокат авто, велосипеда, сноуборда, лыж, машины

ВОЛИНСЬКІ ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

СИДОРЧУК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

17.02.2016 17:09
       53 річний Герой України з села Дерно Ківерцівського району. В 70-х роках ХХ ст. навчався в Луцьку, в ЛВПУ будівництва та архітектури, яке тоді називалось ПТУ-2.        Разом з дружиною та донькою мешкав у м. Києві. Займався...

ТАРАСЮК ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ

17.02.2016 17:08
       21 річний Герой України з села Залісочне Ківерцівського району. Навчався в Луцькому медичному коледжі «Монада». Грав за футбольний клуб «Олика».        Тільки 20 лютого приїхав до Києва, всього 2 години пробув на барикадах та...

МОЙСЕЙ ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ

17.02.2016 17:05
       21 річний Герой України, який народився на Тернопільщині, але багато років із братом жив на Волині. Навчався в Луцькому «Інституті розвитку людини» .        Загинув 20 лютого 2014 року від кулі, яка пробила його цивільний...

ГРИНЕВИЧ ЕДУАРД МИХАЙЛОВИЧ

17.02.2016 17:03
       28 річний Герой України з села Деревок Любешівського району.        Мужньо проводив себе на барикадах, своїм тілом прикриваючи побратимів від куль снайперів. Після відбиття нападу беркуту написав в соцмережі «Хлопці, дякую за ніч....

БАЙДОВСЬКИЙ СЕРГІЙ РОМАНОВИЧ

17.02.2016 16:52
              23 річний Герой України з Нововолинська, що 20 лютого 2014 року загинув від кулі снайпера на вулиці Інститутській.        Він мріяв жити в європейській Україні, в якій його матері та сестрі не...

ХОМЯК ВІКТОР БОРИСОВИЧ

17.02.2016 16:45
          55 річний Герой України з села Голишев Луцького району, який загинув при досі нез'ясованих обставинах.        Його тіло знайшли 27 січня 2014 року повішаним на внутрішній стороні каркасу ялинки, розташованої на...

       Що таке патріотизм? Моральний принцип чи одна зі сторін душі?

       Ці питання завжди були актуальними, а зараз — особливо. Після Революції гідності, яка прокотилась Україною взимку 2014 р., на багатьох балконах майорять Державні Прапори України та чимало національної символіки є в супермаркетах та дорогих бутиках.

       А ще є захисники нашої державності та територіальної цілісності, які зараз тримають оборону на Сході України. То хто ж такі патріоти? Ті, хто носить символіку, чи ті, хто діють та віддають життя на благо нації та країни ?

       За Вікіпедією, патріотизм — це бажання допомогти Вітчизні. Проте одного бажання замало, особливо у наш нелегкий час. В усьому повинна бути гармонія. Одні воюють, інші живуть звичним буденним життям, треті просто, крім звичного, ще й носять синьо-жовті кольори.

       Ви, мабуть, скажете: якщо я не воюю, то значить не патріот? Ні! Є й інші справи, у яких можна себе проявити. Наприклад, вести здоровий спосіб життя, займати активну громадську позицію, бути просто культурним і вихованим. І все це для того, щоб постійно доводити: українці — сильна та здорова нація. В ідеалі, звісно, ще займатися волонтерством, організовувати допомогу для військовослужбовців, дітей-сиріт, біженців, знедолених. Але таких людей одиниці. Можливо, це і створює саме той баланс. Усі ж не можуть бути однаково активними та відданими громадянами своєї держави.

       Патріотизм — це одна із ланок людського характеру. Він, мов любов, керує людською свідомістю, заставляє робити великі і малі вчинки в ім'я та на благо своєї батьківщини. Патріотизм — величний вияв нескінченної любові до рідного краю. Патріотизм, як і честь, виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ. Він перетворює звичайну людину в машину, яка не відчуває страху і болю, ідучи впевнено до своєї мети. Тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом і в той же час живе ним, адже життя народу — його життя.

       Патріотизм, у найзагальнішому розумінні, — це любов до Батьківщини. Для кожної людини в світі її рідний край — найдорожчий та наймиліший серцю. Це той клаптик землі, що привітав її з життям, де минули дитячі роки, де живуть найближчі люди. Такі почуття зрозумілі, вони природні. Далі вони поширюються на цілу країну, в якій людина живе, на людей, що говорять однією мовою та створюють спільну культуру. Бо це все робить їх близькими та об’єднує. У широкому розумінні, країна — це велика родина, де всі живуть спільними радощами та проблемами. Тому ми відчуваємо свою причетність та відповідальність за все, що коїться у державі, тому нам не байдуже, як до нашої Батьківщини ставляться у світі.

       Патріотизм виявляється у вчинках людини на благо Батьківщині. Ми вчимося, працюємо, будуємо, винаходимо, творимо, прикрашаємо, перемагаємо. Досягаючи успіху в житті, тим самим створюємо успіх цілої країни. Оце й є патріотизм.

       Тепер час, коли нашій Україні обов’язково потрібні справжні патріоти, не тільки зі зброєю в руках, але й з чистими помислами у думках і хоч маленькими, проте добрими справами для держави, нації, близьких та друзів.

       Вдосконалюйте себе і ви вдосконалите навколишній світ. Ми — молодь, якій сьогодні творити і будувати нову Україну. Адже саме зараз найбільший сплеск патріотичних почуттів. Тож будьте патріотом у думках, діях та звершеннях.

       Пишайтесь землею, на якій народились, плекайте її мову та звичаї.

       Бо ми, українці, — здорова та сильна нація.

       Слава Україні!