Пошук

Контакт

Учнівський парламент ЛВПУ
Україна, Волинська обл.,
м. Луцьк,
вул. Бенделіані, 3

Тел., факс: +38(0332) 26-06-29

studuprav@i.ua

Прокат авто, велосипеда, сноуборда, лыж, машины

       Поняття креатив в перекладі з англійської мови означає «творчий». Креатив - це те, що кидається в очі і запам'ятовується. Креатив - це родзинка, це мистецтво створювати ідеї та втілювати їх у життя, коли мислеформи набувають матеріальні обриси.

       Для того щоб придумати щось креативне, потрібно бути не просто талановитим і логічним, але і злегка божевільним. Існують певні методики, що сприяють генерації оригінальних ідей і пошуку нестандартних рішень, поставлених завдань.

       Методики креативності прискорюють знаходження ідей, розкривають погляд на проблему в цілому і знищують розумові перепони, збільшують вірогідність отримання вартісних ідей.

       Мозковий штурм - це колективний метод одержання великої кількості ідей за певний проміжок часу, як правило, до 40 хвилин, з подальшою оцінкою всіх запропонованих варіантів і вибором найбільш підходящих.

**

       Метод Уолта Діснея проходить у формі рольової гри, учасники грають роль мрійника, реаліста і критика. Під час гри ролі міняються, і обговорення проходить до тих пір, поки в процесі даної методики не буде знайдено вірне рішення.

       Теорія рішення винахідницьких задач знаходить застосування серед інженерів і винахідників. Вона відрізняється від методу проб і помилок тим, що це практична методика, керуюча розумовими процесами, що охороняє від помилок, що спонукає складати талановиті розумові операції.

       Ці та інші методики стимуляції творчого мислення застосовуються в багатьох сферах життя, які вимагають оригінальних ідей.

Ми - за креатив!