Пошук

Контакт

Учнівський парламент ЛВПУ
Україна, Волинська обл.,
м. Луцьк,
вул. Бенделіані, 3

Тел., факс: +38(0332) 26-06-29

studuprav@i.ua

Прокат авто, велосипеда, сноуборда, лыж, машины

Тема: Наші справи

статтей не знайдено

ПРО НАС

       Процес становлення та розвиток учнівського самоврядування в училищі розпочався 2005р. Було проведено відповідну підготовчу роботу серед учнів та педколективу. Вищим органом учнівського самоврядування до 2015 року була  загальноучилищна учнівська конференція, куди обирались делегати від кожної учбової групи. На конференції обирався  голова учнівського парламенту із кандидатів, які висувались або від учбових груп або шляхом самовисування. Напередодні конференції проводилось обговорювання програми кожного із претендентів, а  після обрання голови учнівського парламенту формувались керівні органи самоврядування (заступник голови учнівського парламенту, секретар, сектори учнівського самоврядування).

       Організаційна структура самоврядування включла  в себе 5 секторів (навчальний сектор , культурно - масовий сектор, соціально-побутовий сектор, спортивно - оздоровчий сектор та прес-центр) та старостат. Навчальний сектор здійснював контроль за відвідуванням та дисципліною учнів, підготовку та проведення днів самоврядування; культурно-масовий сектор - організацію та проведення свят, урочистих подій; соціально-побутовий сектор - допомогу адміністрації училища в організації побутових умов, умов навчання учнів, умов проживання в гуртожитку; спортивно-оздоровчий сектор - організацію та проведення спортивних змагань, туристичних змагань, популяризації здорового способу життя; прес-центр - випуск стінгазет, стінгазет учбових груп до визначних подій. випуск тематичних радіогазет (радіовузол училища), де повідомляються основні події життя училища.

       У вересі 2014 року на зборах лідерів учнівського самоврядування було вирішено дещо змінити систему виборів та структуру нового учнівського парламенту з метою підвищення його дієздатності. Тепер кожна група обирає делегатів до комітету виборців, якім одночасно делегуються повноваження конгресменів. Старостат з того часу став іменуватись учнівським Сенатом, старости - сенаторами. Голова парламенту отримав посаду та  повноваження Президента учнівського самоврядування.

Анонс подій

Свято вручення дипломів

19.02.2016 15:57
Свято впручення документів про освіту випускникам 43 групи відбудеться 19 лютого 2016 року об 11:00

Творчий звіт

16.02.2016 19:55
Творчий звіт художньої самодіяльності училища відбудеться 17 лютого 2016 року о 14:00.

Вечір відпочинку

10.02.2016 07:50
В гуртожитку відбудеться вечір відпочинку до Дня Закоханих.
<< 1 | 2