studuprav@i.ua

Прокат авто, велосипеда, сноуборда, лыж, машины

ІІ МІСЦЕ - НАШЕ

27.02.2017 14:34

23-24 лютого 2017 року в місті Любомль відбулися обласні змагання на першість професійно-технічних училищ з волейболу. Наша команда взяла активну участь у дуже тривалій та серйозній боротьбі та виборола друге місце.

Нами було зіграно 4 гри. Першого дня змагалися з командами Торчина, Ковеля та Камінь-Каширського. Дві гри - виграли, а третю, нажаль, програли. Переможця головний суддя визначав не за кількістю виграних партій, а за кількістю здобутих командами очок. Так ми зайняли перше місце в групі.

На наступний день змагались у фінальній грі за перше місце з командою Луцького центру ПТО і програли. Отже, перше місце у цьому році ми не вибороли, але ж друге – теж призове. Ми не сильно засмутились, бо вирішили, що наступного троку досягнемо кращих результатів.

Вітаю своїх товаришок по команді: Каріну Кубик, Юлю Саган, Іванну Федосюк, Олену Савчук, Ірину Рощук, Юлю Марчук. Іванну Гасиджак, Ірину Савку, Марію Харкевич та бажаю нам ще вагоміших результатів та яскравих перемог у майбутньому.